Prednovoletno srečanje v Gledališki dvorani Gimnazije Nova Gorica

Spoštovane članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica Vabimo vas na prednovoletno srečanje, v soboto, 23. novembra 2019, ob 18.00 uri v Gledališko dvorano Gimnazije Nova Gorica, Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica, kjer bo Polona Požgan poskrbela za sproščeno vzdušje s svojo stand up predstavo.

Alfa Samica – vaša novoletna kraljica

(Zakaj ženska ne pove tega, kar misli in zakaj ima moški vedno odgovor na vse? Zakaj moški po 40. letu pokajo od samozavesti, ženske pa se še zmeraj skrivajo v zadnjih vrstah?).

S svojo plesno koreografijo nas bo navdušila plesna skupina Dollsice.

Program bo povezovala Tanja Peloz.

Po predstavi vabljeni na druženje ob večerji v restavracijo hotela Sabotin. Tudi letos organiziramo prevoz z avtobusi.

Avtobusi odpeljejo iz:

• avtobusne postaje Ajdovščina ob 00

• Šempeter pri knjigarni ob 25

• avtobusne postaje Tolmin ob 45

• avtobusne postaje Ročinj ob 17.05

• avtobusne postaje Kanal ob 10

Z avtobusi se bomo odpeljali do hotela Sabotin. Okviren čas odhoda avtobusov pred hotelom Sabotin je predviden po 22. uri. Na prednovoletno srečanje se prijavite do srede, 20.11.2019 Radi Skočir na e-naslov skocirrada@gmail.com ali na e-naslov društva info@drustvo-mszt-novagorica.si

Vabljeni, da si zaželimo SREČNO v letu 2020!

Metka Plesničar predsednica Društva MSBZT Nova Gorica

Vabilo na prednovoletno srečanje 2019