top of page

Voščilo ob 50. obletnici delovanja Društva MSBZT Nova GoricaSpoštovane članice in spoštovani člani

Društva medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Nova Gorica!


Ostaja neizbrisan pečat naših predhodnic, ki so z željo po povezanosti in prepoznavnosti poklica medicinske sestre, dne 16.6.1971, pri Skupščini občine Nova Gorica, registrirale ustanovitev Društva medicinskih sester Nova Gorica.

Danes društvo praznuje častitljiv jubilej, 50. obletnico delovanja. Naš glavni cilj še vedno ostaja povezanost ter enotnost. V prihodnost, kljub težkim razmeram današnjega časa, zremo z optimizmom, saj se zavedamo kako dragocen in izjemen je naš poklic in kako pomembna je naša vloga v zdravstvenem sistemu.

V imenu članov izvršnega odbora, prejmite iskrene čestitke ob našem jubileju, 50. obletnici delovanja društva.


Metka Plesničar

Predsednica Društva MSBZT Nova GoricaP.S. Svečana prireditev ob 50. obletnici delovanja društva in podelitev naziva častni član Društva MSBZT Nova Gorica, bo v Kulturnem domu Nova Gorica, 17. septembra 2021; uradno vabilo sledi.

Kommentare


bottom of page