top of page

Voščilo ob mednarodnem dnevu babic in medicinskih sestrah
Spoštovane članice, člani Društva MSBZT Nova Gorica, drage kolegice in kolegi,


Ob Mednarodnem dnevu babic, 5. maju in Mednarodnem dnevu medicinskih sester, 12. maju, vam iskreno čestitam in vam želim vse dobro ter veliko zadovoljstva pri opravljanju tako pomembnega poslanstva. Obeleženje letošnjega mednarodnega praznika poteka pod geslom: »Babice utirajo pot s kakovostno obravnavo« in »Medicinske sestre opozarjajo: zdravje je človekova pravica«.


Tudi letos je Društvo MSBZT Nova Gorica s strani Zbornice – Zveze prejelo 30 kart za slavnostno akademijo. Na 1. seji IO, dne 25.4.2018, smo člani IO sprejeli odločitev, da letos karte razdelimo med predstavnike delovnih organizacij, ki so člani IO. Karte so bile razdeljene glede na število članov posamezne delovne organizacije. Predstavnik delovne organizacije je bil zadolžen, da karte razdeli med svoje aktivne in upokojene članice. Izbrali smo novo, drugačno pot. Na avtobusu za Ljubljano bodo članice, ki te priložnosti do sedaj še niso imele. Ko bomo naslednje leto ponovno pred odločitvijo, kako 30 kart razdeliti med 778 članov bomo izbrali drugačen način, še vedno v upanju, da smo naredili najboljše.


Iskrene čestitke ob našem prazniku.


Metka Plesničar Predsednica Društva MSBZT Nova Gorica


Comments


bottom of page