Dejavnosti društva

B87Y5115.jpg

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Nova Gorica skrbi za:

• spodbujanje in krepitev pripadnosti ter medsebojno sodelovanje

• strokovna predavanja, seminarje in učne delavnice

• strokovne ekskurzije

• izlete in pohodništvo

• sodelovanje z Zbornico zdravstvene in babiške nege Slovenije – Zvezo strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije, drugimi društvi in strokovnimi sekcijami

OKVIRNI PROGRAM DELA DRUŠTVA MSBZT NOVA GORICA ZA LETO 2022

Strokovna izpopolnjevanja:

1. Okvirna tema: Temeljni postopki oživljanja z uporabo AED. Kraj srečanja: Nova Gorica, Ajdovščina. Čas srečanja: 19. februar 2022, 13. marec 2022 in maj 2022.

2. Okvirna tema: Poklicna etika in zakonodaja v zdravstvu. Kraj srečanja: določimo kasneje. Čas srečanja: november 2022.

3. Okvirna tema: Kakovost in varnost v zdravstvu. Kraj srečanja: določimo kasneje. Čas srečanja: april 2022.

4. Okvirna tema: Krajše delavnice. Kraj in čas srečanj določimo kasneje.

Druženja:

1. Volilni občni zbor in podelitev zlatih znakov društva. Kraj: določimo kasneje. Čas: petek, 20. maj 2022.

2. Strokovna ekskurzija. Kraj: določimo kasneje. Čas: maj 2022.

3. Aktivnosti ob mednarodnem dnevu babic in medicinskih sester. Kraj: določimo kasneje. Čas: maj 2022.

4. Prednovoletno srečanje. Kraj: določimo kasneje. Čas srečanja: 26. november 2022.

5. Večkrat letno druženje v skupinah, ki delujejo v našem društvu.

6. Pohodi: 2 x pohod: kraj in datum določimo kasneje.

Društvene dejavnosti:

1. Seje Izvršnega odbora društva - več krat letno, seja nadzornega odbora in druge seje vezane na delovanje Društva MSBZT Nova Gorica.

2. Vključevanje v naloge in dejavnosti Zbornice-Zveze.

3. Sodelovanje z ostalimi društvi in strokovnimi sekcijami.

Možna so odstopanja programa dela društva glede na trenutna priporočila povezana z epidemijo Covid 19.