top of page

Promocijska akcija v zahvalo zdravstvenim delavcemEpidemija je razkrila, kako nenadomestljivi smo izvajalci zdravstvene in babiške nege ter dokazala, da smo temelj zdravstvenega sistema. Medicinske sestre, tehniki zdravstvene nege in bolničarji negovalci smo skupaj z drugimi zdravstvenimi delavci v prvih vrstah boja proti koronavirusu. Tvegamo tudi lastno zdravje, da poskrbimo za paciente, ki so vedno naša glavna skrb.

V Društvu MSBZT Nova Gorica smo se odločili, da ob koncu letošnjega leta v zahvalo in poklon vsem našim članom za ves njihov trud in požrtvovalnost, izvedemo manjšo promocijsko kampanjo. Organizirali smo fotografiranje in s pomočjo profesionalne ekipe Casarsa Tinta ustvarili promocijski material z naslovom PONOSNI NA NAŠE JUNAKE!


Naša mesta smo v sodelovanju z Mestno občino Nova Gorica, Občino Šempeter-Vrtojba, Občino Ajdovščina, Občino Vipava in Občino Tolmin obarvali s plakati JUNAKOV!


Na fotografiji: Tilen Masten, Mateja Bizjak, Lucija Bizjak, Uroš Makuc, Matej Zaletel

Fotograf fotografije : Casarsa Tinta

Na fotografiji: Tilen Masten, Metka Plesničar, Mateja Bizjak, Lucija Bizjak, Uroš Makuc, Matej Zaletel

Fotograf fotografije: Casarsa Tinta

Comments


bottom of page