Vabilo na prednovoletno srečanje 2018

Spoštovane članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica Vabimo vas na prednovoletno srečanje, 24. novembra ob 18. uri v Vrtojbi, kjer si bomo ogledali gledališko predstavo. Po predstavi ste vabljeni na druženje ob večerji v Restavraciji Primula, Soška cesta 40, 5250 Solkan.

V dvorani Mladinskega centra v Vrtojbi (Ulica 9. septembra 72) bo Kulturno društvo Grgar za nas odigralo gledališko delo Kaj je videl batler? avtorja Radoša Bolčine. Tudi letos organiziramo prevoz z avtobusi. Avtobusi odpeljejo iz:

• avtobusne postaje Ajdovščina ob 00

• avtobusne postaje Šempas ob 20

• avtobusne postaje Ozeljan ob 25

• Šempeter pri cvetličarni Kofol ob 45

• avtobusne postaje Tolmin ob 50

• avtobusne postaje Ročinj ob 05

• avtobusne postaje Kanal ob 20

• avtobusne postaje Nova Gorica ob 35

Z avtobusi se bomo odpeljali tudi v Restavracijo Primula, kjer bomo nadaljevali z druženjem ob večerji. Okviren čas odhoda avtobusov pred Restavracijo Primula je predviden po 22. uri. Na prednovoletno srečanje se prijavite do 20.11.2018 Radi Skočir na e-naslov skocirrada@gmail.com