top of page

Srečanje ob Mednarodnem dnevu babic in Mednarodnem dnevu medicinskih sester

Članice in člani Društva MSBZT Nova Gorica smo si sobotni večer, 11.05.2019, popestrili z motivacijskim predavanjem gospe Polone Požgan in s tem obeležili dva pomembna dneva, Mednarodni dan babic in Mednarodni dan medicinskih sester.

Polona Požgan, predavateljica in coachinja z vizijo, nam je na sproščen in duhovit način predstavila osnove komunikacije in osnove dobrih medosebnih odnosov. Prepričala nas je, da je »Prijazno biti prijazen« tako kot se imenuje njeno strokovno predavanje in da svet ne potrebuje več uspešnih, temveč več prijaznih ljudi.

Vsi skupaj smo ob sproščenem druženju ugotovili, da čeprav se trenutno soočamo s precejšno kadrovsko stisko, z izgorelostjo na delovnem mestu in z upadom interesa za naš poklic, srčno verjamemo, da bomo SKUPAJ zmogli prehoditi tudi to težko pot.


Predsednica Društva Metka Plesničar, pevka MOYA (Mojca Štoka in Jan Baruca)


Polona Požgan predavateljica, radijska in televizijska voditeljica

Commentaires


bottom of page